Hydrolyzovaný kolagen pro vaše zdravé klouby i krásnou pokožku

on

|

views

and

comments

Je vám dvacet, třicet nebo čtyřicet, a protože vidíte velmi často v televizi i jinde reklamu na kolagen, zvažujete, že jej začnete užívat také? Kdy je to potřeba a co dělat, abychom naším tělem produkovaný kolagen zbytečně neztráceli?

Kolagen jako základní stavební materiál

Kolagen je základní stavební bílkovina, kterou potřebujeme k budování našich tkání, ale také ke zdravým vlasům, nehtům nebo trávicímu a nervovému systému. Jestliže je vám dvacet, vaše tělo hojně produkuje kolagen a není potřeba jej doplňovat. Kolem 25. roku života se jeho produkce zpomaluje, ve 45 už je téměř nulová. Navíc kolagen, který v pozdějším věku produkujeme, není zdaleka tak kvalitní, jako byl dřív. Proto je velmi vhodné začít při úbytku kolagenu doplňovat jeho množství externě, a koupit si hydrolyzovaný kolagen.

Také je dobré chovat se celý život tak, abychom o kolagen nepřicházeli. Zbytečně se nevystavujte UV záření, buďte na čerstvém vzduchu, doplňte do stravy vitaminy B, A, E, železo a vápník, vyhýbejte se sportu, při němž se zraňujete, také přecházejte stresu atd.

Jaký kolagen doplnit?

Nejlepší kolagen na pleť, ale i na chrupavky, klouby, kosti, je produkt „Kolagen s kyselinou hyaluronovou“ od Woldo Health. Je vyráběn a testován ve farmaceutickém prostředí, dodá vám doporučenou denní dávku kolagenu, ale i kyselinu hyaluronovou a biotin pro růst a obnovu buněk a tkání. Jde o hovězí kolagen, který je pro naše tělo nejsnadněji stravitelný a nezatěžuje naše zažívání. Kolagen ve své hydrolyzované podobě má snadnější rozpustnost, vstřebatelnosti i biologickou aktivitu.

Už nemusí být užívána kyselina hyaluronová tablety samostatně. Pokud si koupíte Kolagen s kyselinou hylauronovou od Woldo Health, účinky obou látek se zvýší. Staňte se jeho dalšími spokojenými a dobře se cítícími uživateli.

Share this
Tags

Must-read

Sáňky nebo boby?

Jakou otázku si rodiče malých dětí kladou v zimě nejčastěji? Nejvíce každý rok řešíme, zda svým dětem koupit sáňky nebo boby. Pojďme toto věčné téma...

V srdci Slovácka se nacházejí útulné chaty Hodonín, poznáte živé tradice, folklór a ochutnáte delikatesní vína

Pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta, je jako stvořená dovolená na jižní Moravě. Právě zde se nachází město Hodonín, které je...

Když vítr škodí, ERGO pomáhá

Klimatické výkyvy s nepřízní počasí, které nás v posledních týdnech dokázaly nehezky potrápit, se citelně odrážejí na peněženkách lidí. Škody, jež letos způsobil sníh a...
spot_img

Recent articles

More like this