Jasné, že pomůžu! Tato znamení myslí na všechny ostatní, jen ne na sebe

on

|

views

and

comments

Jsou lidé, kteří myslí více na ostatní jako na sebe. Vadí jim nespravedlnost světa a když mohou pomoci, neváhají ani chvíli.

Naplňuje vás pomoc druhým radostí?
Jsou znamení zvěrokruhu, kteří se o své blízké starají o něco více než ostatní, osud lidí, kteří jsou v nouzi, jim není lhostejní. Zvláště to platí pro tato znamení:

váhy

Je skvělé mít v blízkém okolí lidi, kteří jsou narození v tomto znamení. Ať se děje cokoliv, váhy se snaží vyřešit problémy cizích bez ohledu na to, jak obtížné se na první pohled zdají být. Vzhledem k potřebě harmonie a rovnováhy v životě jsou váhy často bútľavými vrbami a trpělivě poslouchají o trápení jiných – váha vám nikdy nesloží telefon, pokud zavoláte s prosbou o pomoc. Bohužel, při zachraňování ostatních se často jejich vlastní štěstí ocitne na druhé koleji.

Rak

Výjimečně pečlivé znamení se rádo stará o své blízké – ať už jsou z rodiny nebo z okruhu přátel. Rak je vždy připraven poskytnout druhým útěchu a neváhá investovat svůj čas a energii, pokud jde o šíření dobré nálady či pohody do okolí. I proto je rak oblíbeným kamarádem, sestřenicí i kolegům – ale, občas to právě jeho blízcí zneužijí. Vědí totiž, že rak jim nikdy neřekne „ne“, ať už by na jeho dveře zaklepali s jakoukoli žádostí.

Vodnář

Vzdušné znamení patří mezi 100-procentních filantropů, protože hodně z toho, co dělá, je službou pro ostatní. Vodnáři rádi zasvětí život charitě – pomáhají bezdomovcům, opuštěným zvířatům … Při vší snaze však často podléhají smutku, kdy se na nich tíha světa prostě sesype – nechtějí si připustit, že ostatní nepřemýšlejí tak šlechetně jako oni.

Share this
Tags

Must-read

Sáňky nebo boby?

Jakou otázku si rodiče malých dětí kladou v zimě nejčastěji? Nejvíce každý rok řešíme, zda svým dětem koupit sáňky nebo boby. Pojďme toto věčné téma...

V srdci Slovácka se nacházejí útulné chaty Hodonín, poznáte živé tradice, folklór a ochutnáte delikatesní vína

Pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta, je jako stvořená dovolená na jižní Moravě. Právě zde se nachází město Hodonín, které je...

Když vítr škodí, ERGO pomáhá

Klimatické výkyvy s nepřízní počasí, které nás v posledních týdnech dokázaly nehezky potrápit, se citelně odrážejí na peněženkách lidí. Škody, jež letos způsobil sníh a...
spot_img

Recent articles

More like this