Jasné, že pomůžu! Tato znamení myslí na všechny ostatní, jen ne na sebe

on

|

views

and

comments

Jsou lidé, kteří myslí více na ostatní jako na sebe. Vadí jim nespravedlnost světa a když mohou pomoci, neváhají ani chvíli.

Naplňuje vás pomoc druhým radostí?
Jsou znamení zvěrokruhu, kteří se o své blízké starají o něco více než ostatní, osud lidí, kteří jsou v nouzi, jim není lhostejní. Zvláště to platí pro tato znamení:

váhy

Je skvělé mít v blízkém okolí lidi, kteří jsou narození v tomto znamení. Ať se děje cokoliv, váhy se snaží vyřešit problémy cizích bez ohledu na to, jak obtížné se na první pohled zdají být. Vzhledem k potřebě harmonie a rovnováhy v životě jsou váhy často bútľavými vrbami a trpělivě poslouchají o trápení jiných – váha vám nikdy nesloží telefon, pokud zavoláte s prosbou o pomoc. Bohužel, při zachraňování ostatních se často jejich vlastní štěstí ocitne na druhé koleji.

Rak

Výjimečně pečlivé znamení se rádo stará o své blízké – ať už jsou z rodiny nebo z okruhu přátel. Rak je vždy připraven poskytnout druhým útěchu a neváhá investovat svůj čas a energii, pokud jde o šíření dobré nálady či pohody do okolí. I proto je rak oblíbeným kamarádem, sestřenicí i kolegům – ale, občas to právě jeho blízcí zneužijí. Vědí totiž, že rak jim nikdy neřekne „ne“, ať už by na jeho dveře zaklepali s jakoukoli žádostí.

Vodnář

Vzdušné znamení patří mezi 100-procentních filantropů, protože hodně z toho, co dělá, je službou pro ostatní. Vodnáři rádi zasvětí život charitě – pomáhají bezdomovcům, opuštěným zvířatům … Při vší snaze však často podléhají smutku, kdy se na nich tíha světa prostě sesype – nechtějí si připustit, že ostatní nepřemýšlejí tak šlechetně jako oni.

Share this
Tags

Must-read

Není to poprvé, co se vám bolest zad vrátila?

Bolest nosné části našeho těla je jednou z nejčastějších příčin, proč lidé nemohou chodit do práce, nebo proč se nakonec stávají invalidy. Na zdraví...

Vytvořte si Herbář léčivých bylinek

Právě vyšel nádherně zpracovaný Herbář, do kterého dala milovnice bylinek Miriam Latečková srdce a všechnu lásku. Už dlouhá léta sbírá a suší bylinky, léčí nimi,...

Jako pacient zjistí, že má dobře kontrolovanou hypertenzi?

Počet lidí s hypertenzí se za posledních 30 let zdvojnásobil, trpí jím 1,3 miliardy lidí. Její zákeřnost spočívá v tom, že nebolí a zvlášť...
spot_img

Recent articles

More like this