Když vítr škodí, ERGO pomáhá

on

|

views

and

comments

Klimatické výkyvy s nepřízní počasí, které nás v posledních týdnech dokázaly nehezky potrápit, se citelně odrážejí na peněženkách lidí. Škody, jež letos způsobil sníh a vítr, jdou do stovek milionů a valnou část z nich hradí v rámci škodních událostí pojišťovny. Tedy těm, co nějakou pojistku mají.

Jak jste na tom vy? Pojistit si domácnost znamená být chráněn. A to nejen před nájezdy zlodějů a vandalů, ale zejména před povětrnostními vlivy. Silné západní meteorologické proudění, přinášející ničící poryvy, byly letos nejčastějšími důvody pro vyplácení plnění pojistných událostí. Taky vám uletěla střešní taška? Spadl komín? Nebo se zbortil plot? Nejste v tom sami!

Katastrofická rizika v ceně

Erudovaní lidé mají ERGO pojištění. Pojištění majetku 2. generace „Bezpečný domov PLUS“ představuje nadstandardní ochranu s katastrofickými riziky v ceně. Pojištění budov a bytů vás ochrání před vichřicí, povodní, krupobitím, pádem sněhu, stromu nebo požárem, a to za symbolickou cenu, která je kalkulována pomocí počtu metrů čtverečních obytné plochy.

Zde si můžete sjednat pojištění online a budete ušetřeni složitého oceňování majetku. ERGO pojišťovna si zakládá na rychlém a transparentním řešení každé situace, pojistné události nevyjímaje. Pojištění je maximálně jednoduché a klienty je hodnoceno jako top! K dispozici je i nonstop asistence zdarma pro pomoc v nouzi na telefonním čísle 222 518 310.

Za váš klid to stojí

Pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za škodu je důležité pro váš klid v každodenním životě. Jedná se o jedinou skutečně funkční prevenci, jak váš majetek správně zajistit proti nenadálým situacím. V rámci pojištění majetku si můžete pojistit nemovitost jako takovou, ale doporučuje se přidat i domácnost, tedy pojištění vybavení a cenností, které máte doma. V ERGO pojišťovně myslí na všechna rizika a pomáhají vám minimalizovat jejich dopady. S pojištěním Bezpečný domov PLUS se už nemusíte o svůj majetek bát.

Share this
Tags

Must-read

Sáňky nebo boby?

Jakou otázku si rodiče malých dětí kladou v zimě nejčastěji? Nejvíce každý rok řešíme, zda svým dětem koupit sáňky nebo boby. Pojďme toto věčné téma...

V srdci Slovácka se nacházejí útulné chaty Hodonín, poznáte živé tradice, folklór a ochutnáte delikatesní vína

Pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta, je jako stvořená dovolená na jižní Moravě. Právě zde se nachází město Hodonín, které je...

Když vítr škodí, ERGO pomáhá

Klimatické výkyvy s nepřízní počasí, které nás v posledních týdnech dokázaly nehezky potrápit, se citelně odrážejí na peněženkách lidí. Škody, jež letos způsobil sníh a...
spot_img

Recent articles

More like this