Nové penetrace Mapei

on

|

views

and

comments

Mapei představuje novinky vysoce účinných penetračních nátěrů s velmi nízkým obsahem emisí organických těkavých látek.

Penetrační nátěry Mapei jsou součástí profesionální navrhovaných technických řešení při instalaci obkladových prvků z keramiky a přírodního kamene a při vyrovnávání podkladových vrstev před lepením pružných podlahovin. Výrobky pro tento typ použití slouží ke zvýšení přídržnosti následně aplikovaných vrstev, sjednocení nasákavosti a povrchové zpevnění podkladových vrstev.

Primer G Pro

Vysoce, rychleschnoucí koncentrovaný penetrační nátěr na bázi vysoce kvalitní syntetické pryskyřice ve vodní disperzi a bez obsahu rozpouštědla. Vhodný pro použití v interiéru a exteriéru, na různých druzích nasákavých podkladů před instalací obkladových prvků, aplikací vyrovnávacích malt, nanesením interiérových nátěrových barev, lepením tapet nebo před jinými dokončovacími pracemi.

Primer G Pro v neředěném stavu vytváří dokonalou separační vrstvu mezi chemicky nekompatibilními materiály, jako např. anhydridový potěr a cementová samonivelační malta nebo sádrová omítka a cementové lepidlo.

M-Grunt

Hloubkový penetrační nátěr na bázi syntetické pryskyřice ve vodní disperzi a bez obsahu rozpouštědla, připravený k okamžitému použití v interiéru a exteriéru. Výrobek se doporučuje použít na savých površích před aplikací vyrovnávacích malt, omítek, interiérových nátěrových barev, lepidel na tapety a obkladových prvků.

Eco Prim Grip Plus

Víceúčelový penetrační nátěr s obsahem plniva na bázi syntetické pryskyřice ve vodní disperzi. Výrobek je připraven k okamžitému použití v interiéru a exteriéru. Po aplikaci vzniká zdrsněný povrch, který výrazně zvyšuje přídržnost následně aplikovaných lepidel, vyrovnávacích a samonivelačních malt na nesavých površích, jako jsou keramika, teraco a přírodní kámen.

Share this
Tags

Must-read

Není to poprvé, co se vám bolest zad vrátila?

Bolest nosné části našeho těla je jednou z nejčastějších příčin, proč lidé nemohou chodit do práce, nebo proč se nakonec stávají invalidy. Na zdraví...

Vytvořte si Herbář léčivých bylinek

Právě vyšel nádherně zpracovaný Herbář, do kterého dala milovnice bylinek Miriam Latečková srdce a všechnu lásku. Už dlouhá léta sbírá a suší bylinky, léčí nimi,...

Jako pacient zjistí, že má dobře kontrolovanou hypertenzi?

Počet lidí s hypertenzí se za posledních 30 let zdvojnásobil, trpí jím 1,3 miliardy lidí. Její zákeřnost spočívá v tom, že nebolí a zvlášť...
spot_img

Recent articles

More like this