Nové penetrace Mapei

on

|

views

and

comments

Mapei představuje novinky vysoce účinných penetračních nátěrů s velmi nízkým obsahem emisí organických těkavých látek.

Penetrační nátěry Mapei jsou součástí profesionální navrhovaných technických řešení při instalaci obkladových prvků z keramiky a přírodního kamene a při vyrovnávání podkladových vrstev před lepením pružných podlahovin. Výrobky pro tento typ použití slouží ke zvýšení přídržnosti následně aplikovaných vrstev, sjednocení nasákavosti a povrchové zpevnění podkladových vrstev.

Primer G Pro

Vysoce, rychleschnoucí koncentrovaný penetrační nátěr na bázi vysoce kvalitní syntetické pryskyřice ve vodní disperzi a bez obsahu rozpouštědla. Vhodný pro použití v interiéru a exteriéru, na různých druzích nasákavých podkladů před instalací obkladových prvků, aplikací vyrovnávacích malt, nanesením interiérových nátěrových barev, lepením tapet nebo před jinými dokončovacími pracemi.

Primer G Pro v neředěném stavu vytváří dokonalou separační vrstvu mezi chemicky nekompatibilními materiály, jako např. anhydridový potěr a cementová samonivelační malta nebo sádrová omítka a cementové lepidlo.

M-Grunt

Hloubkový penetrační nátěr na bázi syntetické pryskyřice ve vodní disperzi a bez obsahu rozpouštědla, připravený k okamžitému použití v interiéru a exteriéru. Výrobek se doporučuje použít na savých površích před aplikací vyrovnávacích malt, omítek, interiérových nátěrových barev, lepidel na tapety a obkladových prvků.

Eco Prim Grip Plus

Víceúčelový penetrační nátěr s obsahem plniva na bázi syntetické pryskyřice ve vodní disperzi. Výrobek je připraven k okamžitému použití v interiéru a exteriéru. Po aplikaci vzniká zdrsněný povrch, který výrazně zvyšuje přídržnost následně aplikovaných lepidel, vyrovnávacích a samonivelačních malt na nesavých površích, jako jsou keramika, teraco a přírodní kámen.

Share this
Tags

Must-read

Sáňky nebo boby?

Jakou otázku si rodiče malých dětí kladou v zimě nejčastěji? Nejvíce každý rok řešíme, zda svým dětem koupit sáňky nebo boby. Pojďme toto věčné téma...

V srdci Slovácka se nacházejí útulné chaty Hodonín, poznáte živé tradice, folklór a ochutnáte delikatesní vína

Pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta, je jako stvořená dovolená na jižní Moravě. Právě zde se nachází město Hodonín, které je...

Když vítr škodí, ERGO pomáhá

Klimatické výkyvy s nepřízní počasí, které nás v posledních týdnech dokázaly nehezky potrápit, se citelně odrážejí na peněženkách lidí. Škody, jež letos způsobil sníh a...
spot_img

Recent articles

More like this