Parozábrana šetřící energie

on

|

views

and

comments

Parotěsná zábrana DELTA®-REFLEX zvyšuje účinnost tepelné izolace až o 10%. Snižuje náklady na vytápění a současně zvyšuje komfort bydlení pod střechou.

Energeticky úsporná parotěsná zábrana DELTA®-REFLEX je vhodná pro novostavby, dodatečné budování podkroví, rekonstrukce, i pro lehké ploché střechy. Zabezpečuje 50% -ní odraz tepla a odkloní až 99% elektromagnetického záření.

Vysoká kvalita materiálu znamená také rychlou návratnost vložené investice. Dlouholeté zkušenosti německého výrobce Dörken na náročném evropském trhu jsou zárukou dlouhodobé spokojenosti stavebníků.

spolehlivá montáž

Čtyřvrstvá fólie DELTA®-REFLEX při montáži nepraská, neláme se, je extrémně pevná a pružná. Jednotlivé vrstvy nelze rozdělit. Skvělé mechanické vlastnosti a vysoký odpor prostupu vodní páry zajistí, aby tepelná izolace zůstala trvale suchá a tím vaše střecha funkční po dlouhá léta.
Z hlediska bezproblémové funkčnosti podkroví je důležité zajistit vzduchotěsnou realizaci. Těsnící program DELTA® zaručuje maximální spolehlivost do nejmenšího detailu. Vhodné příslušenství spolu s parozábranou zajistí dokonalou vzduchotěsnost a poskytne střešní konstrukci potřebnou ochranu.
Montáž parozábrany je rychlá a efektivní.

parozábrana střechy

DELTA®-REFLEX se klade na spodní stranu tepelné izolace. Strana fólie s hliníkovou vrstvou je orientována dovnitř místnosti. DELTA-REFLEX se může položit napříč nebo i podél směru krokví. |
Příslušenství pro spolehlivé detaily

Bezproblémové fungování střechy po celou živnosti pojistěte systémovým příslušenstvím DELTA®. Získáte tak záruku bezpečného a správného fungování parozábrany a tím i celé střechy na dlouhé období.

Na slepení přesahů parotěsné zábrany DELTA®-REFLEX se používá jednostranně lepicí páska DELTA®-MULTI BAND která disponuje extrémní lepicí silou.

Na lepení složitých detailů i „přes roh“ je ideální páska DELTA®-FLEXX BAND (černá), která se vyznačuje vysokou lepicí schopností a velkou průtažností.

Share this
Tags

Must-read

Není to poprvé, co se vám bolest zad vrátila?

Bolest nosné části našeho těla je jednou z nejčastějších příčin, proč lidé nemohou chodit do práce, nebo proč se nakonec stávají invalidy. Na zdraví...

Vytvořte si Herbář léčivých bylinek

Právě vyšel nádherně zpracovaný Herbář, do kterého dala milovnice bylinek Miriam Latečková srdce a všechnu lásku. Už dlouhá léta sbírá a suší bylinky, léčí nimi,...

Jako pacient zjistí, že má dobře kontrolovanou hypertenzi?

Počet lidí s hypertenzí se za posledních 30 let zdvojnásobil, trpí jím 1,3 miliardy lidí. Její zákeřnost spočívá v tom, že nebolí a zvlášť...
spot_img

Recent articles

More like this