Parozábrana šetřící energie

on

|

views

and

comments

Parotěsná zábrana DELTA®-REFLEX zvyšuje účinnost tepelné izolace až o 10%. Snižuje náklady na vytápění a současně zvyšuje komfort bydlení pod střechou.

Energeticky úsporná parotěsná zábrana DELTA®-REFLEX je vhodná pro novostavby, dodatečné budování podkroví, rekonstrukce, i pro lehké ploché střechy. Zabezpečuje 50% -ní odraz tepla a odkloní až 99% elektromagnetického záření.

Vysoká kvalita materiálu znamená také rychlou návratnost vložené investice. Dlouholeté zkušenosti německého výrobce Dörken na náročném evropském trhu jsou zárukou dlouhodobé spokojenosti stavebníků.

spolehlivá montáž

Čtyřvrstvá fólie DELTA®-REFLEX při montáži nepraská, neláme se, je extrémně pevná a pružná. Jednotlivé vrstvy nelze rozdělit. Skvělé mechanické vlastnosti a vysoký odpor prostupu vodní páry zajistí, aby tepelná izolace zůstala trvale suchá a tím vaše střecha funkční po dlouhá léta.
Z hlediska bezproblémové funkčnosti podkroví je důležité zajistit vzduchotěsnou realizaci. Těsnící program DELTA® zaručuje maximální spolehlivost do nejmenšího detailu. Vhodné příslušenství spolu s parozábranou zajistí dokonalou vzduchotěsnost a poskytne střešní konstrukci potřebnou ochranu.
Montáž parozábrany je rychlá a efektivní.

parozábrana střechy

DELTA®-REFLEX se klade na spodní stranu tepelné izolace. Strana fólie s hliníkovou vrstvou je orientována dovnitř místnosti. DELTA-REFLEX se může položit napříč nebo i podél směru krokví. |
Příslušenství pro spolehlivé detaily

Bezproblémové fungování střechy po celou živnosti pojistěte systémovým příslušenstvím DELTA®. Získáte tak záruku bezpečného a správného fungování parozábrany a tím i celé střechy na dlouhé období.

Na slepení přesahů parotěsné zábrany DELTA®-REFLEX se používá jednostranně lepicí páska DELTA®-MULTI BAND která disponuje extrémní lepicí silou.

Na lepení složitých detailů i „přes roh“ je ideální páska DELTA®-FLEXX BAND (černá), která se vyznačuje vysokou lepicí schopností a velkou průtažností.

Share this
Tags

Must-read

Sáňky nebo boby?

Jakou otázku si rodiče malých dětí kladou v zimě nejčastěji? Nejvíce každý rok řešíme, zda svým dětem koupit sáňky nebo boby. Pojďme toto věčné téma...

V srdci Slovácka se nacházejí útulné chaty Hodonín, poznáte živé tradice, folklór a ochutnáte delikatesní vína

Pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta, je jako stvořená dovolená na jižní Moravě. Právě zde se nachází město Hodonín, které je...

Když vítr škodí, ERGO pomáhá

Klimatické výkyvy s nepřízní počasí, které nás v posledních týdnech dokázaly nehezky potrápit, se citelně odrážejí na peněženkách lidí. Škody, jež letos způsobil sníh a...
spot_img

Recent articles

More like this