Úzká, elegantní, ženská! Toto je sukně, ve které zabodujete, máme 9 tipů

on

|

views

and

comments

Je typickou ukázkou francouzského šarmu, stylu a mladistvého vyzařování. Herečka Fanny Ardant může být inspirací i pro slovenské ženy.

Herečky Fanny Ardant na filmovém festivalu v Římě v Tubů sukni s midi-délkou.
Na nedávném promítání filmové novinky na festivalu v Římě se tato francouzská rodačka objevila osobně a předvedla hned dva výrazné looky, které se namísto pompézní a z běžného života odtržené módy nesly ve znamení elegance, komfortu a ženskosti.

Ardant vsadila na Tubů sukni – jeden z nejčastějších kousků v dámském šatníku, na který jsme jaksi lety zapomněli. Je to přitom škoda, protože na pohled „nudná“ byznys sukně může být skutečně jedním vkusným a velmi přitažlivým oděvním kouskem.

V případě 72-leté Ardantovy (ano, při pohledu na ni zní toto číslo neuvěřitelně) se ukazuje, že jednoduché spojení mohou působit velmi efektivně. Tubová sukně se zvýšeným pasem od Dolce & Gabbana spojená s košilovou halenkou či mírně zdobená černá sukně s třásněmi doplněna zkráceným dámským kardigan – dvě varianty, obě efektní – na večerní příležitost, i do práce.

My jsme pro vás vybrali několik tipů na podobný model sukní. Vedle Tvíd a buklé se objevuje i úplet, který usnadňuje v úzkých sukních (zejména těch s midi-délkou) pohyb a také působí funkčně v chladnějších dnech podzimu a zimy. Ať se líbí, inspirujte se s námi v galerii.

Share this
Tags

Must-read

Sáňky nebo boby?

Jakou otázku si rodiče malých dětí kladou v zimě nejčastěji? Nejvíce každý rok řešíme, zda svým dětem koupit sáňky nebo boby. Pojďme toto věčné téma...

V srdci Slovácka se nacházejí útulné chaty Hodonín, poznáte živé tradice, folklór a ochutnáte delikatesní vína

Pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta, je jako stvořená dovolená na jižní Moravě. Právě zde se nachází město Hodonín, které je...

Když vítr škodí, ERGO pomáhá

Klimatické výkyvy s nepřízní počasí, které nás v posledních týdnech dokázaly nehezky potrápit, se citelně odrážejí na peněženkách lidí. Škody, jež letos způsobil sníh a...
spot_img

Recent articles

More like this