Úzká, elegantní, ženská! Toto je sukně, ve které zabodujete, máme 9 tipů

on

|

views

and

comments

Je typickou ukázkou francouzského šarmu, stylu a mladistvého vyzařování. Herečka Fanny Ardant může být inspirací i pro slovenské ženy.

Herečky Fanny Ardant na filmovém festivalu v Římě v Tubů sukni s midi-délkou.
Na nedávném promítání filmové novinky na festivalu v Římě se tato francouzská rodačka objevila osobně a předvedla hned dva výrazné looky, které se namísto pompézní a z běžného života odtržené módy nesly ve znamení elegance, komfortu a ženskosti.

Ardant vsadila na Tubů sukni – jeden z nejčastějších kousků v dámském šatníku, na který jsme jaksi lety zapomněli. Je to přitom škoda, protože na pohled „nudná“ byznys sukně může být skutečně jedním vkusným a velmi přitažlivým oděvním kouskem.

V případě 72-leté Ardantovy (ano, při pohledu na ni zní toto číslo neuvěřitelně) se ukazuje, že jednoduché spojení mohou působit velmi efektivně. Tubová sukně se zvýšeným pasem od Dolce & Gabbana spojená s košilovou halenkou či mírně zdobená černá sukně s třásněmi doplněna zkráceným dámským kardigan – dvě varianty, obě efektní – na večerní příležitost, i do práce.

My jsme pro vás vybrali několik tipů na podobný model sukní. Vedle Tvíd a buklé se objevuje i úplet, který usnadňuje v úzkých sukních (zejména těch s midi-délkou) pohyb a také působí funkčně v chladnějších dnech podzimu a zimy. Ať se líbí, inspirujte se s námi v galerii.

Share this
Tags

Must-read

Není to poprvé, co se vám bolest zad vrátila?

Bolest nosné části našeho těla je jednou z nejčastějších příčin, proč lidé nemohou chodit do práce, nebo proč se nakonec stávají invalidy. Na zdraví...

Vytvořte si Herbář léčivých bylinek

Právě vyšel nádherně zpracovaný Herbář, do kterého dala milovnice bylinek Miriam Latečková srdce a všechnu lásku. Už dlouhá léta sbírá a suší bylinky, léčí nimi,...

Jako pacient zjistí, že má dobře kontrolovanou hypertenzi?

Počet lidí s hypertenzí se za posledních 30 let zdvojnásobil, trpí jím 1,3 miliardy lidí. Její zákeřnost spočívá v tom, že nebolí a zvlášť...
spot_img

Recent articles

More like this