V každé kanceláři by měla být kvalitní kancelářská židle

on

|

views

and

comments

Patříte k ženám či mužům, kteří tráví v kanceláři dlouho pracovní dobu, a často trávíte pár hodin přesčas? Možná máte vlastní pracovnu přímo doma, z domu řídíte váš malý podnik, a nákup kancelářského křesla stále odkládáte. Proč tomu tak je? Zbytečně si ničíte záda, může vás bolet hlava, hlava, ale i končetiny nebo krk. Ať už kupujete kancelářskou židli pro sebe nebo dospívající děti do studentského pokoje, vždy byste měli pečlivě vybírat.

Kvalitní materiál, který oceníte

V první řadě je důležité, aby bylo kancelářské křeslo vyrobeno kompletně z kvalitních materiálů. Je na vás, jestli si vyberte model potažený prodyšnou látkou nebo koženkou, která věrohodně napodobí kůži. Myslete ale na to, že materiál má být v každém případě dostatečně pevný, ideálně i odolný vůči otěru, oděru, nebo umazání, a snadno se bude čistit. Kvalita materiálu je důležitá i u konstrukce. Pevná podnož židle bude držet velkou váhu, proto volte pevný kov. I u koleček věnujte pozornost materiálu. Chcete se po nich posunovat? Umělohmotná s velkou pravděpodobností „odejdou“ dříve, než kovová.

Nastavitelnost a polstrování

Než bude kancelářská židle v nákupním košíku nebo rovnou u vás doma, zvažte i nastavitelnost jednotlivých jejich částí. Využijete nastavitelnou opěrku hlavy? Určitě ale využijte nastavitelnost výšky nebo sklonu sedací plochy, nastavitelnost zádové opěrky nebo područek.

Co se týče estetické stránky, k dostání jsou kancelářské židle barevné, pestré, ale i elegantní a nenápadné černé, černo-šedé a podobně. I když mnohé vynikají i v případě, že jsou tmavé, jako noc.

Nakupte levně a spolehlivě

Pokud se podíváte na webové stránky Hawaj.cz, můžete vybírat ze široké nabídky kancelářských křesel. Pro holky, kluky, do pracovny ženy i muže. Navíc za vynikající ceny, které vás často velmi překvapí.

Share this
Tags

Must-read

Sáňky nebo boby?

Jakou otázku si rodiče malých dětí kladou v zimě nejčastěji? Nejvíce každý rok řešíme, zda svým dětem koupit sáňky nebo boby. Pojďme toto věčné téma...

V srdci Slovácka se nacházejí útulné chaty Hodonín, poznáte živé tradice, folklór a ochutnáte delikatesní vína

Pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od ruchu velkoměsta, je jako stvořená dovolená na jižní Moravě. Právě zde se nachází město Hodonín, které je...

Když vítr škodí, ERGO pomáhá

Klimatické výkyvy s nepřízní počasí, které nás v posledních týdnech dokázaly nehezky potrápit, se citelně odrážejí na peněženkách lidí. Škody, jež letos způsobil sníh a...
spot_img

Recent articles

More like this